دانلودرمان گلبرگی در مسیر باد نوشته فریده رهنما

خلاصه:

عشق ناگهانی از راه می رسد،آن قدر ناگهانی که تا مدتها وجودش را حس نمی کنی و باورش نداری.وقتی که به خوبی توانست قلب و روحت را به تسخیر خود در بیاورد،تازه می فهمی چه غافل بودی که از وجودش بی خبر ماندی.

بخشی از رمان:

وارد خیابان زعفرانیه که شدم،ایستادم و نفسی تازه کردم.در زیر آفتاب داغ و سوزان مرداد ماه،تمام طول مسیر راه را که از خانه خودمان تا به انجا،دو ایستگاه فاصله داشت،یک نفس دویده بودم و حالا خسته و از نفس افتاده،حتی یک قدم دیگر هم نمی توانستم به جلو بروم.

کف دستم را به حالت بادبزن جلوی صورتم تکان دادم تا عرق پیشانی و زیر گردنم را خشک کنم.سپس دست به زیر موهای سیاه افشانم بردم تا با تکان دادنشان خنک شوم.

در فاصله صد قمی ام،شاخ و برگ درختان تنومند و سرسبز باغ زعفرانیه بر روی پیچکهای دیوار سر تا سری اش سر خم کرده بودند و همراه با نسیم ملایمی که در ان هوای دم کرده نعمتی بود،پیچ و تاب می خوردند و با طنازی مرا به سوی خود می خواندند.

ژانر عاشقانه

تعدادصفحات:612

مهدرمان مسیر ,دانلودرمان گلبرگی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فــروش خـــاویـــار ایــران در داخل کشور نجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. amozeshgahfanni انواع لوازم خانه و آشپزخانه smithmorkel دندانپزشک خوب در تهران ملینا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. راستی