دانلودرمان پرنده ی من نوشته فریبا وفی

خلاصه:

داستان از زبان یک زن متاهل حکایت می شود . زنی که درگیر روزمرگی و سختی های زندگی شویی و بچه داری است . شوهر او امیر بلند پرواز است و در درجه اول به رویاهای خود می پردازد . راوی از خودش می گوید ، از احساسات نه خود ، خواهرانش ، مادرش و . . شوهر زن بی وفا نیست اما هم قدم او نیز نیست . شوهر بی رحمی نیست اما گرم نیز نمی باشد . داستان به صورت خط موازی نیست و رفت و برگشت های متعددی دارد . 

بخشی از رمان: این جا چین کمونیست است. من کشور چین را ندیده ام ولی فکر می کنم باید جایی مثل محله ی ما باشد.نه، در واقع محله ی ما مثل چین است؛ پر از آدم. می گویند در خیابان های چین هیچ حیوانی دیده نمی شود. هر جا نگاه کنی فقط آدم می بینی. با این حساب محله ی ما کمی بهتر از چین است چون یک گربه ی هرزه داریم که وری هره ی ایوان می نشیند و همسایه ی طبقه سوم هم از قرار ، طوطی نگه می دارد. یک مغازه ی پرنده فورشی هم سر خیابان داریم.   ژانر:اجتماعی   تعدادصفحات:103
مهدرمان محله ,شوهر ,پرنده ,دانلودرمان پرنده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت بورس ! پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان زحل کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ???? دل را قرار نیست ، مگر در کنار تو ???? سئو تهران یو پی وی سی کرج